Tel: 071-5126400
Opnieuw zoeken
Ontdek de oosterse wereld van Oman en Dubai met dhows in de haven, mannen in witte gewaden, souks en waterpijpen. De indrukwekkende woestijn, uitgestrekte stranden en de hoogste wolkenkrabbers ter wereld vormen de ingrediënten voor deze reis.
Reisschema Beschrijving Vertrekdata/prijs
Vakantie voor gezinnen naar het land van de farao’s. Bezoek de belangrijkste bezienswaardigheden als de eeuwenoude piramides en maak een boottocht over de Nijl bij Luxor.
Overnachten in een bedoeïenenkamp in de woestijn onder een heldere sterrenhemel. Tijdens deze reis maak je het mee en bezoek je ook de roze stad Marrakech.
Bezoek met het gehele gezin de spectaculaire uit de rotsen gehouwen stad Petra, drijf in de Dode Zee en geniet van de zon en het strand aan de Rode Zee in Aqaba.
Bezoek met het gehele gezin de eeuwenoude piramides bij Cairo en de tempels bij Luxor. Bijzonder is de driedaagse cruise over de Nijl van Aswan naar Luxor.
Groepsreizen voor iedereen die veel individuele vrijheid wil combineren met het gemak van een groepsreis.
> Lees meer
Volg ons op:
Tel: 071-5126400