Overzicht Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoria watervallen rondreizen van Djoser

Rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoria watervallen

Waarom enkel een groepsreis Zuid Afrika als je die ook kan combineren met Namibië & Botswana. Een rondreis Zuid-Afrika, Namibië & Botswana staat niet voor niets op de bucketlist van vele mensen! Tijdens de rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana en Victoria watervallen zie je o.a. Kaapstad met de tafelberg en Robbeneiland, Fish river Canyon, Sossusvlei met duin 45 in de ruige Namib woestijn, wildparken Etosha en Chobe, Okavangodelta en de machtige Victoria watervallen. Djoser biedt zowel een hotel/chaletreis als een kampeerreis; beide reizen beginnen en eindigen in Kaapstad of bij de Victoria watervallen. Zo haal je het beste uit je rondreis Zuid-Afrika, Namibië & Botswana.

 
 

Reviews Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoria watervallen reizen

Gemiddelde beoordeling: 8,9

  • Ik heb een fantastische reis gehad. Tuurlijk zijn het heel veel km rijden maar het landschap is adembenemend mooi. Het is één groot avontuur. De lodges zijn geweldig. Tja en dat de Electra uit kan vallen dat hoort erbij. Maar 1/26 wakker worden in Etoscha NP met een brullende leeuw, tja dat was Top

    9,0

    Rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoriawatervallen, 24 dagen hotel/lodgereis

  • Prachtige fauna en flora, zeer gevarieerde trip; soms lange reisdagen, maar met verschillende stops toch goed verteerbaar. Prachtig gelegen kampeerplekken, mooie excursies, prima chauffeur en reisbegeleider die als kok een dikke 10 verdient voor zijn gevarieerd aanbod in alle maaltijden. Een aanrader

    10,0

    Rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoriawatervallen, 24 dagen kampeerreis

  • Wij hebben een geweldige reis gehad! Echter vonden we de soms lange dagen in de niet zo comfortabele truck wel tegenvallen.

    9,0

    Rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoriawatervallen, 24 dagen hotel/lodgereis

  • Intensieve reis, op een hoog tempo en met lange reisdagen. De groep, de reisleiding (Danny en Clever), en alle avonturen maakten dit het meer dan waard. Zoveel dieren en landschappen, heerlijk Afrikaans eten, gekookt door Clever. We hebben zoveel hoogtepunten meegemaakt!

    9,0

    Rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoriawatervallen, 24 dagen kampeerreis

  • Het was een geweldige reis. Veel gezien. Wel veel reizen over bumpie roads in bus zonder airco. Daardoor wel een avontuur. Manda (gids) en Mojo (chauffeur), waren geweldig. Verschillende bijzondere en fijne lodges. Iets meer holiday zou fijn zijn.

    9,0

    Rondreis Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoriawatervallen, 24 dagen hotel/lodgereis

Boek en reis met zekerheid

  • ANVR- en SGR garantie
  • 100% terugbetaling bij annulering
  • 24/7 hulp en bijstand, ook bij repatriëring
  • Meer dan 40 jaar ervaring
  • Goede lokale vertegenwoordiging
  • Vervoer met eigen bus en gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen
  • Nederlandse reisbegeleiding bij meeste reizen
  • Veel individuele vrijheid met comfort en veiligheid van groepsreis

Reisblog Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoria watervallen

Bekijk alle reisblogs over Zuid-Afrika, Namibië, Botswana & Victoria watervallen